Jídlo a stravováníPřírodní léčba

Jedlá soda s citronem zachrání ročně tisíce životů

Citrónová šťáva a jedlá soda je zázračnou kombinací, která každoročně zachrání až 1000 životů. Více než 20 laboratorních pokusů prováděných od roku 1970 až do dnešní doby prokázalo, že citron ničí rakovinné buňky u 12 druhů rakoviny. Zabraňuje metastázování rakovinných buněk a je silnější než léky, jako je adriamycin, chemoterapie a další produkty.

Proč citrónová šťáva

Ačkoli je citrónová šťáva kyselá, vytváří zásadité prostředí v našem těle. To je účinné zejména při léčbě poruchy trávení a souvisejících příčin včetně zpětného toku kyseliny, pálení žáhy, zácpy, nadýmání a nevolnosti. Také je bohatý na vitamín B a C. Citronová šťáva je silné antibakteriální činidlo. Díky tomu zabraňuje vzniku ledvinových kamenů.

Kromě toho jsou citrony antikarcinogenní vzhledem k vysoké koncentraci limonoides, což je fotochemikálie, která se nalézá ve většině citrusových plodů. Citrusy jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vytvořit zásadité prostředí v těle. To vám pomáhá udržovat pH rovnováhu v těle.

Když smícháte citron s jedlou sodou, zdravotní přínosy jsou násobeny. Tento přírodní lék ničí pouze rakovinné buňky a zdravé nechává v neporušeném stavu. To je zcela pravý opak toho, co dělá chemoterapie, která ničí všechny buňky bez ohledu na jejich stav.

Vysoký antimikrobiální účinek

Vzhledem k tomu, že vysoká úroveň vitamínu C má silný antimikrobiální účinek, má pozitivní vliv na bakteriální a plísňové infekce. Také pomáhá účinně léčit parazity a červy. Mimo to se jedná o intenzivní zdroj energie, který pomáhá snižovat stres.

Jak kombinovat jedlou sodu a citron

Příprava je velmi jednoduchá. Namixujte 2 dcl citronové šťávy s jednou lžičkou jedlé sody. Směs můžete naředit pomocí destilované vody. Pro nejlepší efekt si dopřejte jeden šálek tohoto přírodního léku na lačný žaludek před snídaní.

zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button