Péče o těloPřírodní léčba

Jak se zbavit bolesti v krku za pouhé 4 hodiny

Angína je nakažlivá infekce s příznaky, jako je bolest v krku, horečka, bolest při polykání, bolest hlavy, rýma, chrapot či bolest uší. Obvykle je způsobena virovou infekcí nebo méně často bakteriální infekcí. Léčba není náročná a existuje spousty léků, které si s touto nemocí poradí. Máme pro vás však návod, který vás zbaví bolesti v krku za pouhé 4 hodiny.

Léčba angíny pomocí domácích léků

Odborníci ve většině chronických případů doporučují odstranění mandlí, jako nejlepší léčbu při problémech bolestí krku. Jenže příroda a lidé vytváří řadu produktů, které jsou účinné při léčbě angíny – není tak potřeba radikálních činů.

Bolest krku a zánět mandlí se léčí už od nepaměti pomocí kmínu. Tento lidový lék je velmi účinný při hojení. Vše, co potřebujete, jsou dostupné ingredience a 4 hodiny času. Není nutné žádných jiných léků.

Tento recept používají naši předkové celé generace. Pokud trpíte bolestí v krku nebo máte zánět mandlí, máme pro vás rychlé řešení, jak se tohoto problému zbavit.

Složení:

  • 1 panák whisky nebo koňakukrku
  • 80 g kmínu
  • 250 ml filtrované vody

Vložte kmín do nádoby a společně s vodou vařte zhruba 15 minut. Jakmile získáte hustou a černou strukturu, opět přiveďte k varu. Nakonec přidejte koňak nebo whisky. Nechte trošku vychladnout a užívejte jednu lžičku každých 30 minut. Zhruba po dvou hodinách se budete cítit mnohem lépe. Za další dvě hodiny vaše problémy zmizí úplně. Pokud bolest přetrvává, navštivte lékaře. Ne každá bolest v krku se vyléčí svépomocí.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button