Přírodní léčba

Muž, který vyléčil z rakoviny 5000 lidí: Ví, jak zničit všechny nádory do 90 dnů

Rick Simpson je strojní inženýr, ale zabývá se i lékařskou vědou jako samouk. V roce 2012 mu byla diagnostikována rakovina kůže. Tu se mu nakonec podařilo úspěšně vyléčit. Dnes je považován za jednoho z nejznámějších lidových léčitelů všech dob. Svůj lék se snaží propagovat mezi lidmi, protože je skutečně účinný a pomocí něho vyléčil z rakoviny již přes 5 000 lidí. Jedná se o konopný olej.

Konopný olej – zázračný lék nejen na rakovinu

marijuana-269857_960_720Konopí se používalo k léčbě různých onemocnění a široký rozptyl působení mělo po celá staletí. Bohužel v polovině minulého století se zakázalo. Rick se tedy snaží o legalizaci, protože tato prohibice znamená nárůst neúčinných produktů syntetického složení v lékárnách. Farmaceutický průmysl vydělává na těchto lécích miliardové částky, ale lidem tyto léky pomáhají jen z části nebo vůbec.

Na téma „legalizace“ se Rick podílel svými zkušenostmi i na konferenci v Bělehradu. Během ní uvedl na pravou míru vše o konopném oleji a promluvil jeho pestré paletě zdravotních problémů, které léčí:

  • cukrovka
  • arteroskleróza
  • roztroušená skleróza
  • epilepsie
  • astma
  • psoriáza
  • rakovina – včetně té nejagresivnější formy

Rickova slova pro srbský magazín Telegraph zněla jasně: „Všem lidem říkám, že je vyléčí konopí. Pokud ho vyzkoušíte, přesvědčíte se o jeho účincích. Je to v současnosti nejlepší lék.“ Abyste tato slova správně pochopili, přečtěte si jeho životní příběh.

Rickovy zkušenosti s rakovinou

V roce 2002 lékaři vzdali u Ricka léčbu rakoviny s tím, že nelze vyléčit. Tehdy měl za sebou několik neúspěšných operací třech pigmentových znamének v obličeji. Když je lékaři odstranili, zanedlouho se znovu objevily, ale v daleko horším stavu.

Ricka bavilo celý život pěstovat nejrůznější rostliny a bylinky. Jednoho dne přišla myšlenka, že by mohl překonat rakovinu. Víte jak? Stál u zrcadla, prohlížel si pigmentová znaménka a najednou si vzpomněl na jednu studii provedenou na Univerzitě ve Virginii. Ta tvrdila, že THC neboli aktivní látka z konopí, dokáže vyléčit rakovinu. Jelikož měl shodou okolností vyrobený svůj vlastní konopný olej, neváhal ho nakapat přímo do ran znamének. Ze začátku se žádné pozoruhodné změny neděly, proto to zkoušel znovu a znovu, místa si dokonce přelepoval náplastmi.

Poté, jak sám uvádí, se stalo něco mimořádného:

Po 4 dnech odstranil náplasti a nemohl uvěřit svým vlastním očím. Rány zmizely a jeho pokožka se zhojila a zregenerovala. Hned začal všem lidem v blízkém okolí povídat, jak si vyléčil rakovinu kůže sám. Každý se mu nejprve smál, ale uběhlo 11 dní (pro Ricka pocitově ještě delší doba) a rakovina se nevrátila. V tento moment se Rick rozhodl, že začne léčit lidi s onemocněním rakoviny.

Vyléčil i 80 letého muže z rakoviny plic, kterému lékaři dávali dva dny života

Rick dokázal do 48 hodin zvrátit jeho stav a vyléčit ho. Iniciativa přišla tehdy od syna tohoto nemocného pána. Dovezl ho k Rickovi, byl oteklý po chemoterapiích a měl otevřené rány na nohou. Nasadit konopný olej nepřipouštěl v úvahu ani jeho lékař, ale nakonec se rozhodli léčbu zkusit. Syn namočil do oleje malou sušenku a podal jí svému otci. Lékaři tvrdili, že těsně před smrtí se životní funkce navrátí, takže změnu konopnému oleji nepřisuzovali. Tomuto pacientovi se přestaly podávat nemocniční léky a čekalo se na nejhorší, tedy na smrt velmi blízkého člověka. Kupodivu se otec zotavil velmi rychle, po 6 týdnech léčby konopným olejem nepotřeboval inzulín a po 3 měsících byl kompletně vyléčen z rakoviny.

Pan Simpson uvádí, že je terapie konopným olejem efektivní a nemá žádný věkový limit. Dokonce může být podávána i malým dětem.

Pokuty a riziko vazby

Samozřejmě k tomu, aby si člověk mohl udělat svůj vlastní konopný olej, potřebuje pěstovat konopí. Ani Rickův počin se nelíbil úřadům, takže mu přišla pokuta 2000 dolarů a ve 12 případech mu dokonce hrozilo vězení. Co ho zraňovalo ještě více? V komisi se nacházeli rovněž lidé, kterým on sám zachránil jeho nejbližší. I samotný soudce věděl, že se jedná o frašku. Rick by spíše zasloužil vyznamenání a ne trest, ale i přesto s tím nikdo nemohl nic udělat. Ani lékaři nemohli svědčit v jeho prospěch, i když by se účinky konopného oleje jistě potvrdily. A svědci také neměli povoleno vypovídat. Ač Rick tvrdí, že konopí nikdy neprodával pro jiné, než léčebné účely, jeho zklamání v úřadech je veliké.

Jak vyrobit a užívat konopný olej

Recept na výrobu konopného oleje publikoval Rick dokonce na internetu. Najdete ho na stránce phoenixtears.ca.

Poznámka: Jedná se o destilovaný olej, který obsahuje THC. Konopné oleje běžně dostupné na Slovensku jsou lisovány a THC neobsahují, protože je tato látka nelegální.

Podle Ricka je příprava konopného oleje i následná léčba extrémně jednoduchá – začíná aplikací několika kapek oleje 3 krát denně.

Obvyklé množství, které onkologickým pacientům dává je 60 gramů oleje v průběhu prvních 90 dnů. Také zdůrazňuje, že pro pacienty není nikdy pozdě začít s jeho užíváním.

Co se týče kouření konopí, Rick uvádí, že není natolik účinné jako užívání oleje. Přesto se lidé kouřící konopí s mírou, dožívají v průměru o 6 let více, než ti, kteří ho nekouří.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button