Péče o těloZdravé tipy

Vyčistěte pleť a odstraňte hnědé skvrny pomocí domácí péče

Tato úžasná domácí pleťová voda je vyrobena z petržele a pomůže vám vybělit pleť a vyčistit ji od tmavých skvrn a nevzhledných pih. Petržel se na čištění obličeje používá celá staletí. Mnoho lidí po celém světě používá tuto mimořádně zdravou bylinu, ať už při vaření nebo v domácnosti.

Skvělé vlastnosti petržele

Petržel obsahuje vysoké množství vitamínů a minerálních látek. Šťáva má éterické oleje s vysokým množstvím draslíku a manganu. Bylinku můžete použít jako lék na mnoho různých zdravotních problémů, jako je horečka, onemocnění ledvin, onemocnění močových cest, cukrovka, zánět očí či dokonce na impotenci.

Petrželka se však dá využít i pro výrobu domácí pleťové vody, která má silné bělící a regenerační vlastnosti. Je velmi účinná pro odstranění zarudnutí, podráždění, bělí kůži, osvěžuje a zabraňuje otoku. Také pomáhá při odstraňování akné a černých teček. Domácí pleťová voda je velmi snadná pro přípravu a samotnou výrobu. Musíte postupovat jen podle jednoduchý pokynů.pleťová

Na výrobu potřebujete:

  • 2 lžíce nasekaných petrželových listů
  • 1 lžičku citrónové šťávy nebo jablečného octa
  • 200 ml vody

Postup na přípravu:

Dejte vařit 200 ml vody. Jakmile se voda začne vařit, vložte nasekané petrželové listy a dále vařte na mírném ohni zhruba 15 minut. Poté odstavte a nechte vychladit. Přidejte 1 lžičku citrónové šťávy nebo jablečného octa. Celou směs přelijte do skleněné nádoby a uložte jej do chladničky.

Jak užívat:

Vodu používejte každé ráno a večer. Tento úžasný přírodní produkt očistí vaši pokožku, odstraní vrásky a vybělí kůži. Pokud jej budete užívat každý den, tmavé skvrny zmizí úplně do 14 dnů. Nebudete věřit, jaké kouzelné účinky má petržel na pokožku.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button