Péče o těloZdravé tipy

Vyčistěte pleť a odstraňte hnědé skvrny pomocí domácí péče

Tato úžasná domácí pleťová voda je vyrobena z petržele a pomůže vám vybělit pleť a vyčistit ji od tmavých skvrn a nevzhledných pih. Petržel se na čištění obličeje používá celá staletí. Mnoho lidí po celém světě používá tuto mimořádně zdravou bylinu, ať už při vaření nebo v domácnosti.

Skvělé vlastnosti petržele

Petržel obsahuje vysoké množství vitamínů a minerálních látek. Šťáva má éterické oleje s vysokým množstvím draslíku a manganu. Bylinku můžete použít jako lék na mnoho různých zdravotních problémů, jako je horečka, onemocnění ledvin, onemocnění močových cest, cukrovka, zánět očí či dokonce na impotenci.

Petrželka se však dá využít i pro výrobu domácí pleťové vody, která má silné bělící a regenerační vlastnosti. Je velmi účinná pro odstranění zarudnutí, podráždění, bělí kůži, osvěžuje a zabraňuje otoku. Také pomáhá při odstraňování akné a černých teček. Domácí pleťová voda je velmi snadná pro přípravu a samotnou výrobu. Musíte postupovat jen podle jednoduchý pokynů.pleťová

Na výrobu potřebujete:

  • 2 lžíce nasekaných petrželových listů
  • 1 lžičku citrónové šťávy nebo jablečného octa
  • 200 ml vody

Postup na přípravu:

Dejte vařit 200 ml vody. Jakmile se voda začne vařit, vložte nasekané petrželové listy a dále vařte na mírném ohni zhruba 15 minut. Poté odstavte a nechte vychladit. Přidejte 1 lžičku citrónové šťávy nebo jablečného octa. Celou směs přelijte do skleněné nádoby a uložte jej do chladničky.

Jak užívat:

Vodu používejte každé ráno a večer. Tento úžasný přírodní produkt očistí vaši pokožku, odstraní vrásky a vybělí kůži. Pokud jej budete užívat každý den, tmavé skvrny zmizí úplně do 14 dnů. Nebudete věřit, jaké kouzelné účinky má petržel na pokožku.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button