OstatníPéče o těloPřírodní léčba

VIDEO: Umíchejte si směs na odstranění chloupků pomocí Thanaka prášku

Odstraňování chloupků je celoživotní proces, který mnoho žen dělá prakticky každý den. Chcete-li mít tělo hladké a bez jediného chloupku, nezbývá nic jiného, než vzít do ruky žiletku či vosky a pravidelně je používat. Odstranění chloupků pomocí vosku a holení jsou dva nejběžnější způsoby odstraňování. Obvykle však zanechávají různé nežádoucí účinky jako zarudnutí, jizvičky, svědění, pálení, podráždění pokožky a podobně.

Bezbolestná metoda

Existuje trvalé odstranění chloupků, které je nákladné a vyžaduje pravidelné návštěvy kosmetičky a 100 % úspěch není vždycky zaručen. Je tu  však ještě další metoda, kterou mnoho lidí nezná, ale je velmi účinná.

Jak odstranit chloupky?

Jde o metodu, která je bezbolestná, pomůže vám zbavit se chloupků na těle, a to jednou provždy. Stačí si jen pozorně prohlédnout níže přiložené video a postupovat přesně podle něj.

Co budete potřebovat:

  • Vosk nebo epilátor
  • Thanaka prášek
  • Kusumba olej

Postup:

Smíchejte 2 lžičky Thanaka prášku a 3 lžičky Kusumba oleje, směs pořádně zamíchejte a vytvořte kašičku. Naneste na místo, kde potřebujete a masírujte minimálně pět minut. Nechte působit a po dvou hodinách umyjte. Tuto směs aplikujte pravidelně každý den.

Vyzkoušejte tuto směs a sami uvidíte!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button