Péče o těloPřírodní léčba

Účinný lék na bolavé klouby a kosti

V tomto článku vám představíme vynikající lék, který posílí vaše kosti, odstraní bolest kloubů a celkově zlepší vaše zdraví. Kromě toho vám také poskytne dostatečné množství energie pro vaše náročné každodenní úkoly. Níže naleznete recept, jak si tento zázračný lék vyrobit.

Přírodní lék na bolavé klouby

Na přírodní lék budete potřebovat:

  • 1 středně velké vejce
  • 150 ml jablečného octa

Důkladně omyjte vejce od všech nečistot. Následně ho vložte do šálku s jablečným octem a nechte odpočívat po dobu 7 dnů. Po týdnu by měla být skořápka dostatečně měkká. Odstraňte skořápku a vyndejte žloutek. Ten smíchejte s jablečným octem. Pijte 10 ml tohoto úžasného nápoje se sklenicí teplé vody. Ideálně třikrát denně. Již po prvních dnech užívání se budete cítit lépe.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button