Jídlo a stravováníPéče o těloZdravé tipy

Pijte tento nápoj před spaním: A tuk mizí během osmi hodin!

Dieta je slovo, které známe asi všichni, každý ji už někdy držel, snažil se zhubnout a zatočit s nadbytečnými kilogramy. Někomu to jde snadno, jinému hůř. Existuje mnoho tipů a triků, jak zhubnout – nejrůznější diety, nápoje a koktejly. Ne vše, ale funguje dobře. Některé nápoje mohou pomoci vašemu zdraví, jiné bojují s nadváhou. Představte si nápoj, který umí obojí.

Tuky na břiše

Ano, takový nápoj existuje. Nejenže pomáhá lidskému tělu, ale co víc, zatočí s nadbytečnými kilogramy. Tuky okolo břicha a na nohou je obvykle nejtěžší „zneškodnit“, protože jsou různé faktory, které jej způsobují. Vy pak nevíte, jak se jich zbavit.

Jak nápoj funguje?

Jednoduše! Lidské tělo spaluje tuk, když uleháte ke spánku. Čím déle budete spát (minimálně osm hodin), tím lepší je to pro vás a horší pro tuk ve vašem těle. Během osmihodinového spánku obnovujete a rozvíjíte svaly, ovšem to nemá nic společného s tukem. Můžete však udělat něco, co urychlí metabolismus, takže vaše tělo bude trávit potravu dále, i když je ve spánkovém režimu.

Tento nápoj je zázračný!

Jíst byste měli několik hodin předtím, než ulehnete ke spánku, aby tělo správně trávilo. Je dokázáno, že pokud nebudete několik hodin před ulehnutím jíst a poté vypijete tento nápoj, snížíte svou váhu minimálně o půl kilogramu. To není vše, uvidíte, co vše se stane s vaším tělem během rána a dopoledne!

nápoj

Tento nápoj pijte hodinu před spaním:

Ingredience:

  • Převařená voda
  • Citrón
  • Petržel
  • Jablečný ocet
  • Skořice
  • 1 lžička medu nebo zázvoru (čerstvý nebo v prášku)

Postup:

Jestli můžete, nahraďte svou večeři tímto nápojem a věřte, že výrazný rozdíl uvidíte již v dopoledních hodinách. Tento nápoj neškodí vašemu zdraví, nemá žádné negativní vedlejší účinky. Můžete jej konzumovat po dobu dvou týdnů každý večer. Poté se doporučuje pauza tři dny a opět se dá tento proces opakovat.

Nápoj pomáhá nejen při hubnutí, ale také je zdrojem vitamínů, které tělo obohatí.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button