Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Recept na vitamínovou bombu, která posílí váš imunitní systém

Existují určitá roční období, která mohou způsobovat zdravotní problémy. Ve chvíli, kdy začíná být zima, mnoho z nás podlehne nachlazení nebo chřipce. A to může způsobovat mnoho zdravotních problémů. V těchto dobách je imunitní systém méně odolný, takže je velmi důležité udržovat zdravý imunitní systém. Existuje mnoho léků a receptů, které vám pomohou imunitu posílit.

Lék, který pomůže

Vybrali jsme pro vás jeden z nejlepších léků, které pomáhají. Znali jej už naši prarodiče a velmi pomáhá i dnes. I lékaři je velmi vysoce ceněn. Jde o lék zcela přírodní, nevyužívá žádné chemické látky. Navíc jej můžete jednoduše připravit doma, je finančně nenáročný, nestojí mnoho peněz. Jak jej připravit?

Ingredience:

  • 500g rozinek
  • 500g sušených meruněk
  • 500g fíků
  • 500g vypeckovaných švestek
  • 500g medu
  • 2 šálky vlašských ořechů
  • 1 citron

Postup:

Vezměte všechny suroviny kromě medu, dejte jej do mixéru nebo mlýnku na maso a semelte. Následně přidejte med a opět vše smíchejte, dokud nevznikne hladká pasta. Poté jí dejte do skleněných lahví a uchovávejte v lednici.

Jak konzumovat?

Postačí jedna polévková lžíce. Tu konzumujte na lačný žaludek a to třikrát denně, půl hodiny před jídlem. Jde o skutečnou vitamínovou bombu, která disponuje zdravými látkami, prvky, které posilují imunitu nejen dětí, ale také dospělých. Vyzkoušejte tento recept, je skutečně skvělý!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button