OstatníPéče o tělo

Vyzkoušejte: Pouze dva poháry denně a za 7 dní máte ploché břicho

Kdo by neznal problémy s nadbytečnými kilogramy. Každý se s nimi snaží bojovat a hubnout. Zkoušíte různé diety, cvičení a metody, které mohou pomoci. Ovšem ne vždy pomáhají. Existuje tento nápoj, který je velmi dobrý a účinný. Mnoho žen, které tento nápoj vyzkoušelo, uvedlo, že každý den mohou ztratit asi ½ palce v pase.

Hubnoucí nápoj

Jde o skvělý nápoj, který může pomoci s přírůstky hmotnosti a zároveň také může pomoci s větším bříškem. Jde o nápoj, který je zdravý, kompletně detoxikuje lidské tělo a odstraňuje všechny škodlivé toxiny. Zlepší se také mozek a funkce mozku, pomůže se zadržováním vody v těle a celkové zdraví se zvýší. Příprava tohoto nápoje je jednoduchá, finančně nenáročná. Co potřebujete k přípravě tohoto zdravého nápoje?

Ingredience:

  • 1 šálek čerstvě vymačkané organické grapefruitové šťávy (nemáte-li rádi chuť grapefruitu, poté můžete využít pomerančovou šťávu)
  • 2 lžíce organického jablečného octa
  • 1 lžička surového organického medu

Postup:

Všechny výše uvedené přísady dejte do mixéru a promíchejte, dokud nedosáhnete hladké a homogenní struktury. Nyní máte hotovo.

Jak konzumovat:

Tento skvělý a zdravý nápoj se doporučuje konzumovat před obědem a večeří a to každý den po dobu sedmi dní. Uvidíte, jak se oblast vašeho pasu mění. Tuto metodu můžete opakovat dalších sedm dní. Přináší skvělé výsledky!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button