Detoxikace

Detoxikace jater: Odstraní toxiny z vašeho těla

Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle, proto je důležité myslet na zdravou stravu a pravidelnou očistu těla. Detoxikace je důležitá součást při očistě těla. K tomu je určitě dobré myslet na to, co a jak jíte, na tom, zda sportujete či nikoliv. Toxické látky se ukládají v játrech, a když dojde k přetížení škodlivých látek, může to mít vliv na lidské zdraví.

Šťáva z červené řepy

Červená řepa je skvělým pomocníkem v detoxikaci, zejména pro vaše játra. Spojte jí s dalšími ingrediencemi, vytvořte si skvělý nápoj, který pomůže pročistit vaše tělo. K tomu je důležité pravidelně a zdravě se stravovat. Jak si připravit tento nápoj?

Co budete potřebovat:

  • 3 organické mrkve
  • 1 organická řepa
  • 6 listů kapusty
  • ½ palce kořenového zázvoru
  • ½ oloupaného organického citronu

Jak postupovat:

Mrkev a zázvor oloupejte a všechny ingredience nakrájejte na menší kousky. Dejte do odšťavňovače nebo do mixéru (v tom případě přidejte 1 – 2 šálky vody). Budete používat mixér, pak přeceďte skrz cedník.

Směs uchovávejte studenou, přidat můžete led.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button