Zdravé tipy

S těmito tipy zaručeně zhubnete rychle a efektivně, stačí k tomu semínka Goji a zelenina

Není tu snad nikdo, kdo by se netrápil tím, že se nevejde do svého oblíbeného trička, kalhot či plavek. Jo-jo efekt zaručeně funguje vždy, když to nejméně potřebujete. Snažíte se, ale je to málo? Pak zkuste pár tipů a triků, jak se poprat s tímto problémem.

Vše souvisí, stojí a padá s naším metabolismem. I ten je viníkem v případě, že se nám nedaří udržet naší štíhlou figuru po delší dobu. Pokud jej však podpoříme, bez velkého úsilí dokážeme vzdorovat nárůstu přebytečných kil.

Samozřejmě jsou jednodušší cesty v podobě „revolučních“ procedur, které však přímo či nepřímo zasahují do Vašeho organismu, do Vašeho zdraví. Ano, je tu i sport, ale mnozí z Vás jsou natolik vytížení, že jim nezbývá čas. A mnozí z nás hledají jen výmluvy. My Vám nabízíme zdravý a účinný způsob, jak zatočit s přebytečnými zásobami;-)

Netvrdíme, že stačí jen tento jednoduchý trik v podobě čerstvého džusu, samozřejmě doplňte vše pohybem a pobytem na zdravém vzduchu, zkuste trochu upravit svůj jídelníček, ale své snažení zkuste podpořit i tímto tipem.

Nevěříte, že čerstvý džus by Vám mohl pomoci? Já také nevěřil, dokud jsem to nezkusil.

Proč by to mělo fungovat? Lidé konzumují málo ovoce a zeleniny, kdy mnohé výzkumy dokázaly, že právě ovoce a zelenina skutečně a bez debat léči mnohé choroby, s kterými si moderní věda již neví rady.

Navíc, odšťavňování či lisování je vůči látkám obsaženým v ovoci velmi šetrné. Takto připravená šťáva je navíc plná enzymů, nedochází k jejich ztrátě či úbytku, pokud čerstvě vylisovanou šťávu zkonzumujeme okamžitě po vylisování.

A nyní se dostaneme k nejdůležitějšímu bodu, který jsme již zmiňovali – lidský metabolismus. Čerstvý džus vypitý před spaním zrychlí náš metabolismus po dobu, co spíme a my tak „hubneme“ během spánku. Efektivní, účinné a jednoduché, vše navíc podloženo procesy v těle. Opravdu to funguje!

Pokud stále hledáte odhodlání a prvotní impuls, zkuste po dobu 1 měsíce vždy před spaním vypít tento džus dle našeho receptu. Zvažte se teď, neměňte své návyky a po 1 měsíci se budete divit! J Důvěřujte v přírodní cestu. A teď slíbený recept:

Připravte si:

  • 1 bio-citron (kůra z citronu taktéž)
  • 1 cm zázvoru (oloupaného)
  • 50 g nakrájené petrželky
  • 100 ml čerstvě vylisované šťávy z citrusového ovoce
  • 50 g semínek Goji (můžete zvolit i jiné sušené ovoce dle chuti)
  • 150 ml vody

[mks_pullquote align=“left“ width=“300″ size=“18″ bg_color=“#63ce00″ txt_color=“#ffffff“]Máte nějaký zajímavý rodinný recept či tip, který si předáváte z generace na generaci? Chcete, aby jej pro své zdraví využili i ostatní? Napište nám jej na info@vitalitis.cz a my jej zveřejníme![/mks_pullquote]Začněte postupně mixovat suroviny ručním mixérem v plastové misce (ne v nerezové – mohlo by oxidovat) a připravte si tekutinu jemné struktury (pokud máte rádi kousky, nechte kousky). Takto připravené množství konzumujte nejlépe od 19. hodiny do 21. hodiny a poté ulehněte k sladkému spánku. Po 1 měsíci zkontrolujte ráno váhu;-)

Díky pravidelnosti nejenže shodíte přebytečná kila, navíc se zbavíte přebytečných toxinů ve Vašem organismu a Vaše trávicí soustava Vás bude doslova milovat. Podpoříte její správnou funkci a bude Vám sloužit po mnoho let účinně a věrně.

(Jirka V.)

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button