Přírodní léčba

Jak vyléčit ječné zrno

Řasy rostou z folikulů stejně jako třeba vlasy. Mějte však na paměti, že ony se mohou v kůži infikovat, např. stafylokokem. Vzniká poté otok, který zapříčiňuje bolest na okraji víčka kolem kořene řasy, z kterého začne vytékat bílý hnis.

Tomuto onemocnění se říká ječné zrno a trvá zhruba sedm dní. Během této doby se však může rozšířit a postihnout více řas najednou. Odstranění ječného zrna není nic jednoduchého a mnohdy na to nezabírají ani léky.

Léčba ječného zrna pomocí jednoduché metody

Klasické léky na ječné zrno jeho průběh moc neovlivní. A dlouhodobá léčba vede k prohloubení zdravotního problému a může přispívat např. k šedému zákalu. Existuje však lék, který má každý z nás doma a s ječným zrnem si hravě poradí. Nestojí téměř žádné peníze a dá se využít i víckrát, než jednou. Řeč je o vejci uvařeném na tvrdo.

ječnéAplikováním vajíčka na tvrdo 3x denně na postiženou oblast se zbavíte ječného zrna velmi rychle. Doporučenou mastičku od lékaře můžete používat při léčbě i v prevenci. Tento způsob léčby pochází již z dávných dob, kdy naše babičky neměly dostatek peněz na potřebné léky.

Jediné, co bylo po ruce, bylo vajíčko. Teplo z vajíčka pomáhá vyléčit ječné zrno. Výhodou je, že lze stále používat jedno a to samé vajíčko. Stačí, když bude teplé. Horké vejce zabalte do ubrousku a počkejte až malinko vychladne.

Uvidíte, jak se během pár dnů zbavíte ječného zrna a nebude vás to stát žádné úsilí ani dlouhodobou léčbu plnou komplikací. Někdy ty nejúčinnější metody bývají ty nejlehčí.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button