Péče o těloZdravé tipy

Účinný spalovač tuků působí přes noc, proto zhubnete

Potíže se spalováním tuků v břišní oblasti se dnes řeší velmi často. Nebojte se, není geneticky prokletý. Nemusíte ani nějak speciálně cvičit nebo se úplně vzdát sacharidů.

Kdo cvičil, zřejmě ví, že tuk se začne ztrácet až za hodně dlouhou dobu a výsledky nejsou vidět zrovna za krátký čas. Ani držet dietu není to správné východisko. Cukry nejsou ten problém!

Hubnutí je extrémní proces, když každý milujeme jídlo, že? Pravděpodobně se ptáte i sami sebe, jak urychlit proces, ale marně. V tomto článku vám ukážeme výrobu nápoje, který vám výrazně urychlí spalování tuků. Tento zdravý nápoj se podle odborníků vřele doporučuje po celém světě. Obecně zlepšuje zdraví a pomocí něj dosáhnete i plochého břicha.

Když spíme, je metabolismus o dost pomalejší, než přes den. To je hlavní důvod, proč se všechny hubnoucí nápoje pijí na noc. Efekt je pak téměř zaručen.

O složení:

Citróny mají kyselou chuť, ale ve skutečnosti pomáhají alkalizovat tělo. Tento jednoduchý princip pomáhá zabraňovat i vzniku rakoviny. Citróny detoxikují tělo, rovněž stimulují hubnutí. Lze s nimi léčit tělo zevně i uvnitř, dokonce omlazují, zvyšují energii a podporují dobrou náladu. Zlepšují funkci enzymu, který podporuje funkci jater. Jejich vysoký obsah vitamínu C zvyšuje produkci bílých krvinek na imunitu. Chrání buňky před oxidačním poškozením.

Kořen zázvoru obsahuje plno zdravých živin a zmírňuje příznaky artritidy, posiluje imunitu, pomáhá při nevolnosti, léčí hemeroidy, křeče, migrény, kašel, průjem, atd. Detoxikuje organismus – ten se následně stává odolnějším proti vzniku rakoviny. Mimo to se však používá jako účinný spalovač tuků. Vytváří pocit plnosti a potlačíte tím chuť na jakékoliv jídlo.

Aloe vera předchází i bojuje s mnoha chorobami. Dužnina je plná antioxidantů a odbourává z těla volné radikály. Gel z Aloe vera se dává na obličej, protože omezuje tvorbu vrásek a chrání pleť před poškozením ze záření.

Koriandr a petržel jsou také součástí tohoto mimořádně zdravého nápoje. Jsou zde vitamíny, minerály a řada dalších prospěšných látek. Nejsou tu kalorie, zbavují nafouklého břicha a vylučují vodu z těla ven. Fungují jako přírodní diuretikum.

tukůTuková tkáň na břiše je nebezpečná i z toho důvodu, že je spojena s několika zdravotními komplikacemi, jako jsou: cukrovka, vysoký krevní tlak a kardiovaskulární onemocnění. Několik studií prokazuje vliv břišního tuku na rozvoj diabetu II. typu.

Kondiční cvičení a pití nápoje přes noc vás udrží fit.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 citrón
  • 1 polévkovou lžíci strouhaného zázvoru
  • 1 lžíci Aloe vera (džus)
  • 1 okurku
  • petržel a koriandr (svazek)
  • půl sklenice vody

Uvedené suroviny dejte do mixéru a vytvořte z nich směs. Pijte tento džus každý večer, než jdete spát a ráno se probudíte s nižší hmotností. Výsledky vás ohromí!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button