Péče o tělo

Jaký máte typ břicha a jak se zbavit přebytečného tuku

Pokud máte v plánu zbavit se přebytečných kil, měli byste znát svůj typ břicha. Jedině tak můžete efektivně zhubnout a vykonat poloviční úsilí. Typ břicha totiž hraje v dietě větší roli, než si myslíte.

Oteklé břicho

Vyskytuje se v důsledku spotřeby potravin a nápojů, které vaše tělo nemůže zpracovat. Také se vyskytuje při nízké hladině vitamínů a minerálních látek. Doporučujeme pít zdravé nápoje, které pomáhají se zažíváním a snižují otok. Úspěch zaručí zdravá strava a pravidelná fyzická aktivita.

Vrstvené břicho

Tento typ břicha se vyskytuje, když máte nedostatek pohybu a vykonáváte sedavé zaměstnání. Nemluvě o velké spotřebě sladkostí. Pokud se ho chcete zbavit, musíte být více aktivní, přestat pít alkohol a vyhýbat se sladkému.

Tuk v dolní části břicha

Tuk, který se nachází ve spodní části břicha je přítomen z nedostatku pohybu a stereotypu ve stravování. Opět pomáhá pravidelný pohyb, pestrá a zdravá strava. Vyzkoušejte i čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, které pomohou snížit obsah tuku.

Břicho z důsledku stresu

Nejčastější typ břicha u jedinců, kteří jsou často pod stresem nebo mají problémy s trávením a trpí otoky. Nevynechávejte jídla, přestaňte jíst nezdravé jídlo a snižte příjem kofeinu. Přeskakování jídel také není dobré a navíc to může vést ke vzniku vážných onemocnění, jako je cukrovka.

zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button