Jídlo a stravování Péče o tělo Přírodní léčba Zdravé tipy

Jak se zbavit nafouklého břicha za pouhých 60 sekund? Jednoduchým způsobem!

Nadýmání je nepříjemný stav, který je pro mnoho z nás velmi obtížný. A není jej snadné vyřešit rychle. Cítíte se špatně a chcete, aby tyto problémy byly pryč. Přinášíme vám recept, který vás tohoto problému umí zbavit a co víc, je skvělý pro vaše zdraví, pomůže jej celkově vylepšit.

Sassy nápoj

Jde o nápoj, který se jmenuje Sassy voda a je pojmenovaný podle své tvůrkyně Cynthii Sass. Nemá vůbec žádné kalorie. Transformuje obyčejnou vodu na silný spalovač tuků. To přinese vašemu tělu rovnováhu, regulaci trávení a zároveň pomůže zlepšit vaše celkové zdraví. Gynthia Sass je také tvůrkyní „diety pro ploché bříško“, která se zakládá na příjmu Sassy vody do těla. Pomohla už tisícům lidem při hubnutí. Doporučuje pít 8 sklenic vody denně, aby se zabránilo zadržování vody v těle a vyvážení hladiny elektrolytů v lidském těle. Jak na to? Přinášíme recept!

břicha

Ingredience:

  • 12 kusů máty
  • 1 čajová lžička strouhaného zázvoru
  • 1 střední citrón
  • 1 středně velká okurka

Postup:

Postup je velmi jednoduchý, nakrájejte citrón a okurku na velmi tenké plátky. Poté už jen vše nasypte do mixéru a dobře promixujte, zhruba jednu minutu. Poté stačí vypít 8 – 10 sklenic této Sassy vody denně. Výsledky se dostaví velmi brzo a již vás nebude trápit nafouklé břicho.

Zdroj

O autorovi

Profilový obrázek

Zuzana Žáková

2 komentáře

  • Sassy nápoj : Z návodu není jasno kolik se používá vody. Z ingrediencí 8 sklenic deně neudělám!
    Má se to vyluhovat v určitém množství vody? Kolik ?

Zanechte komentář