OstatníPéče o těloPřírodní léčba

Jak detoxikovat celé tělo, abyste nikdy nebyli nemocní a unavení?

Stále víc a víc lidí a to dokonce i těch mladších trpí problémy se zdravím. Objevují se u nich chronická onemocnění, autoimunitní stavy nebo dokonce rakovina. Lidské tělo není dokonalé, má své slabiny. Expozice toxinů v životním prostředí může změnit naše geny, což vede k fyzickým poruchám.

Skvělé přírodní účinky

Zázvor je zázračné koření, které bylo k léčbě používáno tisíce let. Má protizánětlivé, proti-vředové a antioxidační účinky. Navíc, jde o jednu z nejlepších detoxikačních bylin. Pomáhá v čištění a detoxikaci těla. Detoxikační vlastnosti zázvoru mohou přispět k jeho vysoké koncentraci gingerolu a shogaolu. Tyto látky mají protizánětlivé a antispasmodické účinky na gastrointestinální systém.

Na druhé straně Epsom sůl se v mnoha různých kulturách využívala již stovky let. Epsom sůl se od těch tradičních liší tím, že v ní najdete čistou minerální sloučeninu hořčíku a síranu. Tyto minerály mají velmi silné zdravotní výhody, které mohou zlepšit schopnosti detoxikace těla. Oba minerály, hořčík i síran se snadno vstřebávají do kůže a do krevního oběhu těla. Kůže je vysoce porézní membrána, která pohlcuje minerály a odstraňuje toxiny každý den.

Použitím silné minerální báze, jako například Epsom sůl, vytváří proces, který se jmenuje reverzní osmóza. Jde o proces, který táhne sůl a škodlivé toxiny z těla ven a dovoluje hořčíku a síranu proniknout do těla. Vyzkoušejte i vy tento zázračný lék, tuto skvělou zázvorovo – epsomovou koupel. Jak na to?

Ingredience:

  • 1 šálek Epsom soli
  • ½ šálku mletého zázvoru
  • Několik kapek zázvorového esenciálního oleje

Postup:

Ze všeho nejdřív naplňte vanu horkou vodou, přidejte Epsom sůl, zázvor a zázvorový esenciální olej. Můžete použít buďto čerstvý strouhaný zázvor nebo zázvorový prášek. Do takovéto koupele ponořte své tělo na 15 – 20 minut.

Nebuďte překvapeni, pokud budete pokračovat v pocení i několik hodin po této koupeli. Doporučujeme po koupeli dostatečný pitný režim, doporučujeme zvýšit příjem vody, aby tělo nebylo dehydratované.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button