Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Tento přírodní detox odstraní toxiny z těla velmi rychle

Také občas potřebujete ze svého těla odstranit všechny odpadní látky a toxiny, které se v těle hromadí a objevují? Tyto látky mají vliv na vaše tělo a probíhající procesy v lidském těle. Detox lidského těla je přínosem. Víte, jak tělo co možná nejlépe detoxikovat a očistit jej?

Mořská sůl pomůže

Použití mořské soli a vody je pravděpodobně jedním z nejúčinnějších způsobů, jak detoxikovat vaše střevo. Voda se solí vyplachuje trávicí systém a střeva tím, že pomáhá vyvolávat pohyby střev. Obvykle se tento nápoj používá k vylučování toxinů, hlenu a parazitů, kteří se nacházejí v gastrointestinálním traktu a střevech.

Hlavní složkou tohoto nápoje je růžová himálajská sůl. Ta je nezbytnou přísadou pro četné biochemické procesy. Ve struktuře himálajské soli je začleněno i 86 minerálů, základních prvků a elektrolytů, což je impozantní skutečnost, protože věda jich zná jen 118. Čili himálajská sůl ve vaší stravě může pomoci vyvážit mnoho minerálních nedostatků, které se v těle mohou objevit.

Jak zjistit, jestli i vaše tělo potřebuje pravidelný detox s touto slanou vodou?

  • Máte problémy se zácpou;
  • Trpíte problémy s trávením nebo IBS (syndrom dráždivého střeva);
  • Nedetoxikovali jste tlusté střevo;
  • Máte problémy s pokožkou (akné, psoriáza a podobně);
  • Trpíte alergiemi;
  • Konzumujete tučnou stravu;
  • Máte problémy s pohyby střev

Detoxikujte takto své tělo, odstraňte odpadní látky a toxiny z těla jednoduše s pomocí slané vody. Tento detox provádějte ideálně ráno na prázdný žaludek.

Ingredience:

  • 2 lžíce růžové himálajské soli
  • 1 litr čištěné vody

Postup:

Do teplé vody dejte himálajskou sůl, dobře promíchejte a protřepte. Konzumujte tento nápoj asi 15 až 20 minut po přípravě. Hodinu po konzumaci této slané vody vypijte další šálek vody. Nedoporučujeme jíst v následující hodině až dvou. Tento postup byste neměli provádět déle než sedm po sobě jdoucích dní.

Co čekat během procesu detoxikace?

Tato slaná voda se nedostává do těla; tělo jí neabsorbuje, prochází skrz něj ven přes tlusté střevo. Po vypití ucítíte, jak se vaše střevo pohybuje, jak slaná voda prochází skrz vaše tělo. Někdy můžete slyšet i nějaké zvuky.

Automaticky vás to nutí na toaletu, může se objevovat průjem. Nejde však o klasický průjem, jednoduše se tělo čistí a detoxikuje. Možná se stane, že budete muset na toaletu víc než jednou. Detoxikaci je proto dobré provádět v klidu a pohodlí domova, ve dnech, kdy máte volno a nemáte před sebou žádnou důležitou práci či schůzku, abyste nemuseli tento pro někoho možná nepříjemný problém řešit během schůzky či práce.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button