KrásaPřírodní léčbaZdravé tipy

Zbavit se šedin bez kadeřníka a drahých barev na vlasy? Je to možné

Někoho potrápí již kolem 30, někoho postihnou až v důchodovém věku. Každopádně se dříve nebo později objeví a pravděpodobně je budeme chtít co nejlépe skrýt. Ano, mluvíme o šedinách! Nebojte se, už nemusíte investovat tisíce do kadeřníků a jejich prostředků. Poradíme vám rychlejší, levnější a účinnější způsob!

Zbavte se šedin navždy

Kromě typických barev na vlasy existuje mnohem lepší, a především přírodní způsob, jak se stříbra ve vlasech zbavit. Základem receptu je bramborový škrob, který dokáže šedé vlasy účinně zamaskovat.

Co budete potřebovat?

  • 5 brambor
  • šampon
  • kondicionér

Jak postupovat?

  1. Brambory oloupejte a slupky nechte vařit ve 2l vody.
  2. Jakmile budou měkké, kapalinu sceďte a přelijte ji do lahve, kde bude moci vychladnout.
  3. Poté si vlasy umyjte svým klasickým šamponem a vlasy ošetřete kondicionérem.
  4. Nyní použijte vlasovou vodu ze slupek a pomalými krouživými pohyby ji aplikujte do vlasů.
  5. Tento postup opakujte alespoň 3x týdně a postupně začnou šediny mizet.

Výsledky neuvidíte hned, je potřeba kúru opakovat po dobu alespoň 1 měsíce. Šediny začnou blednout, až zcela vymizí. Účinek nemusí být stoprocentní, ale ve většině případů zafunguje dostatečně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button