Jídlo a stravování

Studie ukazuje, že GMO jsou až 125 krát smrtelnější, než si kdokoliv dokázal představit

GMO, tedy geneticky modifikované potraviny, mají na lidské zdraví velmi hluboký vliv. Jde o rostliny, zvířata, mikroorganismy, které jsou vytvořeny způsobem překračujícím přírodní hranice. Genetické inženýrství umožňuje křížit druhy, které by se v přírodě zkřížit nikdy nemohly. Nejčastěji se tímto způsobem pěstuje sója, kukuřice, brambory, bavlník, rajčata, řepka.

V genetickém inženýrství se kombinuje genetický materiál biologických druhů, které se přirozenou cestou nezkříží. Například geny z ryb se vpravují do jahod či rajčat. Tyto geneticky modifikované organismy ovlivňují také naše životní prostředí. Na toto téma bylo vytvořeno již mnoho studií, ovšem nedávné studie ukazují, že tato technologie může být až 125 krát víc smrtící, než jsme si původně mysleli.

Podívejte se toto níže přiložené video.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button