Jídlo a stravováníZdravé tipy

Jak na záchranu černých banánů: Nevyhazujte je

Znáte to, banány jsou výborné, máte je rádi, ovšem velmi rychle zčernají. A i když ještě velmi dobře chutnají, černý vzhled a kůra odradí mnoho lidí od jejich další konzumace. Na atraktivitě jim to totiž nepřidá. Ovšem existuje jeden způsob, jak se černé kůry zbavit a to ve velmi krátkém čase. Chcete vědět, jak na to? Je to jednoduché, s pomocí fénu!

Fén jako pomocník

Ťukáte si na čelo? Ano, je to pravda, vysoušeč vlasů vám pomůže velmi jednoduše získat zpět žlutou barvu. Je to naprosto jednoduché a velmi geniální. V následujícím videu uvidíte, co všechno je nutno udělat, když je slupka od banánu černá a nevzhledná. Banány uvnitř jsou stále sladké a velmi dobré, jen nevypadají příliš vábně. S naším malým trikem vytvoříte žlutou slupku raz dva.

Sledujte toto video:

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button