Jídlo a stravování Zdravé tipy

Jak na záchranu černých banánů: Nevyhazujte je

Znáte to, banány jsou výborné, máte je rádi, ovšem velmi rychle zčernají. A i když ještě velmi dobře chutnají, černý vzhled a kůra odradí mnoho lidí od jejich další konzumace. Na atraktivitě jim to totiž nepřidá. Ovšem existuje jeden způsob, jak se černé kůry zbavit a to ve velmi krátkém čase. Chcete vědět, jak na to? Je to jednoduché, s pomocí fénu!

Fén jako pomocník

Ťukáte si na čelo? Ano, je to pravda, vysoušeč vlasů vám pomůže velmi jednoduše získat zpět žlutou barvu. Je to naprosto jednoduché a velmi geniální. V následujícím videu uvidíte, co všechno je nutno udělat, když je slupka od banánu černá a nevzhledná. Banány uvnitř jsou stále sladké a velmi dobré, jen nevypadají příliš vábně. S naším malým trikem vytvoříte žlutou slupku raz dva.

Sledujte toto video:

Zdroj

9 komentářů

  • ten banán je zajímavý,nechápu proč tam není česky psaný postup.Video je dobré,ale anglicky – pro většinu nás asi na nic.

  • Jako fakt si nejsem jistý, jestli je to míněno vážně. Bojím se že jo! 😀
    Ne to video – to je starý click-bait-banana fórek. Ale že tohle si pověsí na Vitalitis. Ale třeba to prostě dělají kvůli klikům, to by ale bylo fakt smutný…
    No ale aspoň si na tom něco přivydělá ten youtuber Brandon. Na kafe. Thumbs up 🙂

  • No já bych ho snědl rovnou, ta celá akce předem je podle mne naprosto zbytečná. Když je trochu nahnědlý tak je to záruka kvality. Ty zelené banány které nám obchodníci nutí jako nejvyšší kvalitu jsou podle mne odporné.

Zanechte komentář

error: Content is protected !!