Ostatní

Používáte správně odpadkové pytle? Uvidíte, jak využít jejich potenciál!

Pravděpodobně používáte v domácnosti spousty rad, tipů a triků, které vám usnadňují práci. Jistě víte, že grapefruit je skvělý na čištění vany, a že horská sůl odstraní nečistotu z pánve. Ano, my všichni známe tyto různé domácí triky, které dělají život jednodušší. Znáte však ten o odpadkovém pytli?

Jak využít potenciál odpadkového pytle

Děláme to celkem pravidelně. Jednou za den, někdy i dvakrát, jdete s pytlem na odpadky. Než vynesete ten starý, musíte otevřít nový a ten pracně nasadit na koš. Co kdyby šlo však vše jednoduše, aniž byste si museli umazat ruce? Níže máme pro vás návod, jak na odpadkový pytel.

pytle

Krok 1: Nejprve vezměte pytel na odpadky a pořádně ho roztáhněte. Nedávejte ho však do koše.

Krok 2: Nyní vezměte druhý odpadkový pytel a vložte jej dovnitř prvního sáčku. Opět ho roztáhněte a ujistěte se, že jsou zasazené do sebe. Pokračujte takto, dokud nemáte deset pytlů v sobě.

Krok 3: Nyní stačí umístit celý pytel na odpadky dovnitř koše a vše založit na okraji koše. Máme hotovo!

Jakmile teď naplníte koš, jednoduše vezmete odpadkový pytel, který můžete vyhodit. Zvednete ho a už tam na vás čeká nový čistý pytel. Nemusíte nic pracně vytahovat a dávat nový. Vše máte připravené.

Zdroj

1 komentář

  • Víc času zabere nasoukat do sebe 10 pytlů a to celé do koše než 10x jeden pytel do odpadkového koše, za mě tedy ušetření času a práce nevidím a stejně si po odnešení odpadu do kontejneru jdu umýt ruce 🙂

Zanechte komentář

error: Content is protected !!